Digiõpikute platvorm Opiq

Kokkuvõttev lühikirjeldus Tutvustame populaarset digiõpikute keskkonda Opiq, kus on üle 140 digiõpiku, mis on tänaseks jõudnud pea igasse Eesti kooli.
Toimumise aeg: 29.04.2019 - 29.04.2019
Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: AIVAR HIIO, aivar.hiio@hitsa.ee
Toimumise koht: Veebis. Aadress saadetakse registreerunule enne veebiseminari toimumist emailile.
Lisainfo: Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõrvaklapid või kõlarid ning lauaarvuti või sülearvuti, veebikaamera ega mikrofon ei ole osalemiseks vajalik. Veebiseminar toimub Adobe Connect keskkonnas, mille videojuhendi leiate siit: https://www.youtube.com/watch?v=ohRaHomM3Xg.
Sihtgrupid: Kõik, kes kasutavad Opiq keskkonda.
Haridustasemed: Alusharidus, Üldharidus, Kutseharidus

29. aprillil kell 16.00-17.00 viib HITSA koostöös Opiqu meeskonnaga läbi veebiseminari, kus räägime, millist lisaväärtust Opiqu digiõpikud õppetööle annavad. Näitame, kuidas kasutab Opiqu platvormi õpetaja ja kuidas õpilane. Veebiseminar on tasuta!

Veebiseminari viivad läbi Eve Tisler Opiqust ja Aivar Hiio HITSA-st.

Õppevorm: veebipõhine

Veebiseminaril osalejale ei väljastata lõpudokumenti.

Õppekavarühm: Hariduse interdistsiplinaarne õppekavarühm