Teaduslaborid - käed külge

Kokkuvõttev lühikirjeldus Töötuba annab võimaluse osalejatel proovida õppetöö rikastamise võimalusi läbi Globisens teaduslaborite, et saada ülevaade vahendite kasutamisest loodusainete valdkonna tundides, luues õpilasele lisavõimalusi uurimuslikuks õppeks.
Toimumise aeg: 11.11.2019 - 11.11.2019
Registreerimine avatud 17.09.2019
Osalejate arv: 16 kuni 20 osalejat Grupp on täis

Koolitusel osalemine on tasuta üldhariduskoolide ja kutsekoolide koolimeeskondadele.

Koolitus on tasuta tingimusel, et see läbitakse täies mahus. Mitte-ilmumisel või lõpetamata osalejatele on HITSA-l õigus esitada arve 68 eurole.

Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: AIVAR HIIO, aivar.hiio@hitsa.ee
Vaatlev partner: Tallinna Pae Gümnaasium
Toimumise koht: HITSA Nutiklass
Aadress: Akadeemia tee 21/4, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond 12616
URL: https://www.hitsa.ee/ikt-hariduses/...
Lisainfo: Koolituspäeval on registreerumine avatud kell 9.30, koolitusega alustame kell 10.00.
Kompetentsi mudel Õpetaja kompetentsimudel
Sihtgrupid: Loodus- ja tehnoloogia ainevaldkonna õpetajad, haridustehnoloogid, IT-juhid ja koolide juhtkonnad.
Haridustasemed: Üldharidus, Kutseharidus
Eesmärgid: Pakkuda välja viise loodus- ja tehnoloogia ainevaldkonna tundide rikastamiseks praktiliste tegevustega.

Viime läbi lihtsamaid katseid, kogume ja analüüsime keskkonna andmeid. Töötoa käigus uurime võimalusi uurimusliku õppe läbiviimiseks ja teaduslaborite rakendamiseks õppeprotsessis.

Dokumendi tüüp: Tõend
Õppekavarühm: Hariduse interdistsiplinaarne õppekavarühm