Veebiseminar "Kuidas koolis demokraatiast rääkida"

Kokkuvõttev lühikirjeldus 2019. aasta teema eTwinningus on demokraatlik osalus ning veebiseminaril vaatamegi lähemalt, kuidas aasta teemat oma õpiprojektidesse põimida.
Toimumise aeg: 28.03.2019 - 28.03.2019
Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Laura Vetik, laura.vetik@hitsa.ee
Toimumise koht: Veebis 28.03.2019 kell 19. Aadress saadetakse registreerunule enne veebiseminari toimumist e-mailile.
Lisainfo: Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõrvaklapid või kõlarid ning lauaarvuti või sülearvuti, veebikaamera ega mikrofon ei ole osalemiseks vajalik. (veebiseminar toimub Adobe Connect keskkonas, mille videojuhendi leiate siit: https://www.youtube.com/watch?v=ohRaHomM3Xg.)
Sihtgrupid: Õpetajad, haridustehnoloogid, koolijuhid
Haridustasemed: Alusharidus, Üldharidus, Kutseharidus

28. märtsil kell 19 toimub eTwinningu veebiseminar „Kuidas koolis demokraatiast rääkida“. 2019. aasta teema eTwinningus on demokraatlik osalus ning veebiseminaril vaatamegi lähemalt, kuidas aasta teemat oma õpiprojektidesse põimida. Kuressaare Gümnaasiumi ajaloo- ja ühiskonna õpetaja ning pikaaegne eTwinningu õpetaja Madli-Maria Naulainen jagab oma kogemusi ning soovitusi, kuidas demokraatia teemat õpilastega käsitleda. Osalema on oodatud kõik huvilised!

Õppevorm: veebipõhine