Veebiseminar: Hitachi interaktiivne projektor

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiülekandes tutvume kuidas interaktiivsest projektorist õppetöös maksimum võtta ja saame teada ka uue vahendi tehnilistest eripäradest.
Toimumise aeg: 30.11.2018 - 30.11.2018
  • EVE SAARE (Tabasalu Ühisgümnaasium)
  • Ingrid Maadvere (Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus)
Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: AIVAR HIIO, aivar.hiio@hitsa.ee
Lisainfo: NB! Veebiseminar toimub 16.00-17.00. Soovitame veebiseminari toimumise aja lisada kalendrisse. Veebiseminari lingi saadame kõigile registreerunutele enne seminari ülekande algust.

Kuupäev ja kellaaeg ei sobi? Ole mureta, ülekande lindistus on järelevaadatav HITSA YouTube kanalil:
Haridustasemed: Üldharidus

Interaktiivne projektor võimaldab muuta õppetööd õpetaja jaoks mugavamaks ja õpilaste jaoks haaravamaks. Sel sügisel jõudsid IT taristu täiendamise toetusmeetme raames HITSA abiga koolidesse 686 Hitachi interaktiivset projektorit. Veebiülekandes tutvume kuidas interaktiivsest projektorist õppetöös maksimum võtta ja saame teada ka uue vahendi tehnilistest eripäradest.

Veebiülekandes

- demonstreerime interaktiivse projektori kasutusnäiteid õppetöös (HITSA ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi haridustehnoloog Ingrid Maadvere ning Tabasalu Ühisgümnaasiumi haridustehnoloog Eve Saare).

- vaatame üle tehnilised küsimused nagu näiteks hoolduse, kalibreerimise jm küsimused (Priit Grünberg Datelist).

Õppevorm: veebipõhine
Õppekavarühm: Hariduse interdistsiplinaarne õppekavarühm