Veebiseminar: Kõigi koolide tuleviku tööriist - Chromebook?

Kokkuvõttev lühikirjeldus Chromebook on lihtne arvuti. Aga miks see lihtne arvuti koolides üle maailma nii populaarseks saanud on? Mis neid siis tavaarvutist eristab ja kuidas erineb õppetöö ja haldus tavaarvutist? Saame teada läbi kahe kooli näite.
Toimumise aeg: 20.09.2018 - 20.09.2018
Läbiviimise keel --

Tingimusteta tasuta.

Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Aivar Hiio, aivar.hiio@hitsa.ee
Toimumise koht: Veebis 20.09.2018 kell 17.00-18.00. Aadress saadetakse registreerunule enne veebiseminari toimumist emailile. Lisa meeldetuletus aga juba oma kalendrisse :)
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõrvaklapid või kõlarid ning lauaarvuti või sülearvuti, veebikaamera ega mikrofon ei ole osalemiseks vajalik. (veebiseminar toimub Adobe Connect keskkonas, mille videojuhendi leiate siit: https://www.youtube.com/watch?v=ohRaHomM3Xg.)
Sihtgrupid: Õpetaja, Haridustehnoloog, Õppejuht, Haridusasutuse juht, Haridusametnik

Tutvume Lilleküla kooli ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi näitel Chromebookide kasutamise kogemusega läbi haldaja ja õpetaja silmade ning räägime nende tulevikust Eesti koolides. Miks Chromebooke hetkel Eesti vähe kasutatakse ja miks ostmist vähe toetatud on? Kas Chromebook-id on Eesti koolide tulevik? Ettekanded teevad:

Imre Anton - endine Lilleküla Gümnaasiumi IT-juht ja praegune Tallinna Linnavalitsuse IT teenuste haldur

Ingrid Maadvere - GAG ja HITSA haridustehnoloog

Aivar Hiio - HITSA Innovatsioonikeskuse projektijuht