Targalt internetis II kooliastme klassijuhatajatele ja aineõpetajatele

Kokkuvõttev lühikirjeldus E-ohutusalane kursus II kooliastme klassijuhatajatele, aineõpetajatele. Koolituse eesmärgiks on juhtida õpetajate tähelepanu õpilaste internetikasutusele ning sellega kaasnevatele võimalikele ohtudele.
Toimumise aeg: 23.03.2015 - 15.05.2015
Läbiviimise keel --
Hind osalejale: 32 €

Koolitusel osalemine on tasuta lasteaias, üldhariduskoolis ja kutsekoolides töötavale:

• õpetajale
  • tugispetsialistile (eripedagoog, sotsiaalpedagoog, psühholoog, logopeed)
  • haridustehnoloogile
  • õppejuhile
  • õppeasutuse juhile

Samuti on koolitused tasuta kõrgkoolide haridustehnoloogidele. Koolitus on tasuta tingimusel, et koolitus läbitakse täies mahus.

• Riina Timberg (Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus)
Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Triin Kaasik, triin.kaasik@harno.ee, tel: 6510108
Õpisündmuse/ kursuse veebilink: https://moodle.hitsa.ee/course/view...
Aadress: Eesti
Lisainfo: Kontaktundi planeerime veebipõhiselt veebinari vormis siis, kui kursus on läbitud. Veebinaril tuleks tutvustada oma valminud lõputööd (esitlust, tunnikava vms)

Kursuse lõpetanu teab ja tunneb peamisi internetiohtusid ning oskab oma õpilasi vajadusel probeemide ilmnemisel juhendada ja aidata.

Sihtgrupid: Õpetaja.
II kooliastme klassijuhatajad, aineõpetajad
Eesmärgid: Juhtida õpetajate tähelepanu õpilaste internetikasutusele ning sellega kaasnevatele võimalikele ohtudele.

E-ohutusalane kursus II kooliastme klassijuhatajatele, aineõpetajatele. Koolituse eesmärgiks on juhtida õpetajate tähelepanu õpilaste internetikasutusele ning sellega kaasnevatele võimalikele ohtudele. Kursusel antakse juhises probleemolukordades toime tulemiseks. Räägitakse digitaalsest jalajäljest, kooli e-ohutuse tunnusmärgist ja paljust muust. Tegemist on praktikult praktikule koolitusega.

digitaalne jalajälg,
kooli ja klassi e-ohutusreeglid,
suhtelmine internetis,
nutiseadmed klassis ja koolitunnis,
nutirakendused,
tehniline turve - arvutikaitse ABC,
Targalt internetis projekti õppe- ja koolitusmaterjalid.

Õppevorm: veebipõhine
Osalemise eeldus: baasteadmised arvuti ja interneti kasutamisest.

kodutööde õigeaegne esitamine, osalemine webinaridel (2 tk, võimalik järelvaatamine), aktiivne suhtlemine kursuse foorumis, osalemine ja oma projekti tutvustamine.

Märksõnad: e-ohutus, internet, tarhgalt internetis
Väljatöötaja: HITSA
Veebiseminar - Üldinfo