Helifailid õppetöös

Общая информация:
Краткое описание Koolituse eesmärk on tutvustada helifailide kasutamisvõimalusi õppetöös, tutvustada tehnilisi vahendeid nende loomiseks, töötlemiseks ja avaldamiseks.
Время проведения: 23.03.2015 - 03.05.2015
Язык проведения --
Объем: 31 акад. часа (-ов)
Число участников: 15 до 30 участников
Цена для участника: 32 €
Условия участия и информация о цене:

Koolitusel osalemine on tasuta lasteaias, üldhariduskoolis ja kutsekoolides töötavale:

• õpetajale
  • tugispetsialistile (eripedagoog, sotsiaalpedagoog, psühholoog, logopeed)
  • haridustehnoloogile
  • õppejuhile
  • õppeasutuse juhile

Samuti on koolitused tasuta kõrgkoolide haridustehnoloogidele. Koolitus on tasuta tingimusel, et koolitus läbitakse täies mahus. Tutvu koolitusel osalemise tingimustega.

Преподаватели:
  • Kristi Salum (Harno)
Учреждение-организатор: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Руководитель проектов: Triin Kaasik, triin.kaasik@harno.ee, tel: 6510108
Ссылка на учебное мероприятие: http://koolielu.ee/groups/profile/405533/helifailid-oppetoos
Адрес: Eesti
Результаты обучения:

• teab, kust otsida õppetööks sobivaid helifaile (ISTE 2.a., ISTE 2.c);
• oskab kasutada vähemalt ühte veebipõhist keskkonda helifailide loomiseks ja avaldamiseks (ISTE 2.a., ISTE 1.a.);
• oskab programmiga Audacity luua ja vähesel määral töödelda helifaile (ISTE 2.a., ISTE 3.a);
• on teadlik autoriõigustest ja järgib neid helifaile luues ning teistega jagades (ISTE 4.a.)

Целевые группы: lasteaia-, üldharidus-, kutsekooli õpetajad, õppejõud, kes ei ole helifailidega väga palju kokku puutunud, kuid sooviksid neid rohkem oma töös kasutada.
Цели: Koolituse eesmärk on tutvustada helifailide kasutamisvõimalusi õppetöös, tutvustada tehnilisi vahendeid nende loomiseks, töötlemiseks ja avaldamiseks.
Описание содержания:

Helifaile ei kasutata õppetöös just palju. Käesolev veebipõhine kursus ongi loodud selleks, et aidata õpetajatel helifaile luua ja neid õppetöösse integreerida.

Темы учебного мероприятия:

• helifailide loomiseks ja töötlemiseks vajaliku riistvara ja tarkvara (Audacity)
• helifailide publitseerimine (Podomatic)
• podcastid ja nende kasutamine (Juice).
• autoriõigustega arvestamine helifailide kasutamisel

Форма обучения: veebipõhine
Предпосылка для участия: Arvutioskus kesktasemel. Kursuse läbimiseks on vajalik omada internetiühendusega arvutit, kõrvaklappe ja mikrofoni.
Условия окончания:

Kursusel osaleja lõpetab kursuse, kui ta on ära teinud vähemalt 90 % ulatuses kursuse kodustest töödest (test, kogemuste kirjeldused, kasutamisvõimaluste väljatoomine, helifaili loomine veebis, helifaili loomine Audacityga, kogemuste kirjeldus podcastide kasutamisega seoses, helifailide kautamine õppetöös).

Тип документа: Tunnistus
Группа учебной программы: Hariduse interdistsiplinaarne õppekavarühm
Разработчик: HITSA

Вернуться к календарю