Ettevõtlusõppe baasmooduli rakendamine neljanda taseme kutseõppes õpilasfirma programmi kaudu

Kokkuvõttev lühikirjeldus Koolitusel antakse õpilasfirma käivitamiseks vajalikud teadmised õpilasfirma programmist, õpilasfirma loomise protsessist, õpilasfirma finantsidest ja turundusest.
Toimumise aeg: 18.09.2017 - 18.09.2017
Kontaktpäev:
  • Koolituspäev (18.09.2017 10:00 - 18.09.2017 18:00)
Läbiviimise keel --
Korraldav asutus: SA Innove
Projektijuht: Katrin Kivisild, katrin.kivisild@innove.ee
Toimumise koht: SA Innove

Kursusel on kontaktpäevi, mis võivad toimuda erinevates kohtades. Vaata täpsemat infot kursuse detailinfo lõpus sündmuste sakilt.

Aadress: Lõõtsa tn 4 , Lasnamäe linnaosa, 11415 , Harju maakond , Eesti
Lisainfo: Koolitus toimus ruumis "Saaremaa" (B109)
Sihtgrupid: Kutsekoolide õpetajad ja õppetööga seotud spetsialistid,
kes õpetavad, või kavatsevad õpetama hakata ettevõtlusõpet
Eesmärgid: Koolitada kutseõppeasutuse õpetajaid ja spetsialiste õpetama ettevõtlusõppe baasmooduleid õpilasfirma programmi kaudu.

Koolituse eesmärk on anda kutsekoolide õpetajatele teadmised ning oskused, kuidas rakendada ettevõtlusõppe neljanda taseme kutseõppe baasmoodulit õpilasfirma programmi kaudu. Koolitusel antakse õpilasfirma käivitamiseks vajalikud teadmised õpilasfirma programmist, õpilasfirma loomise protsessist, õpilasfirma finantsidest ja turundusest. Eraldi käistletakse neid õpiväljundeid, mille saavutamisele on vaja õpilasfirma programmi kasutades eraldi täiendavat tähelepanu pöörata.

Koolitusel kasutatakse aktiivõppe meetodeid.

Koolituse läbinu saab alustada õpilasfirmade juhendamist rakendades ettevõtlusõppe baasmoodulit.

• Õpilasfirma kutsekoolis.
  • Õpilasfirma asutamine.
  • Õpilasfirma ärimudeli loomine.
  • Õpilasfirma raamatupidamine ja aruandlus.
  • Turg ja turundus.
  • Õpilasfirma programmi kaudu ettevõtlusõppe mooduli õpetamine.
Koolituspäev - Üldinfo
Toimumise aeg: 18.09.2017 10:00 - 18.09.2017 18:00
Toimumise koht: SA Innove
Aadress: Lõõtsa tn 4 , Lasnamäe linnaosa, 11415 , Harju maakond , Eesti
Lisainfo: Koolitus toimus ruumis "Saaremaa" (B109)

Vaata kontaktpäeva detail-infot

Päevakava vabatekstina: 10.00 – 12.00 Õpilasfirma kutsekoolis, erisused. Õpilasfirma asutamine. Juhendaja roll. Õpilasfirma idee ja eesmärgid. Põhietapid õpilasfirma moodustamisel. Äriidee leidmine. Töö rühmades. Toote või teenuse valik. Analüüs. Liidrite valik. Kapitalivajaduse määramine. Asutamisdokumendid ja õpilasfirma registreerimine JA Eestis
Virgutuspaus
12.15 - 13.45 Õpilasfirma ärimudel. Tootmine ja teenuse osutamine.
Lõuna (omal kulul)
14.30 - 16.30 Õpilasfirma raamatupidamine ja aruandlus. Hinnakujundus. Turundus ja reklaam. Laatadeks valmistumine.
Virgutuspaus
16.45 – 17.45 Ettevõtlusõppe baasmooduli rakendamine õpilasfirma programmi kaudu.
17.45 – 18.00 Koolituspäeva lõpetamine

Vaata vähem